55.006.12 - OXFORD LSL WOMEN - Ženska srajca z dolgimi rokavi
17,04 € +DDV
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaloga | 150 | 173 | 467 | 3 | 59 |
Osnovni podatki
| Koda | 55.006.12-S |
| Model | OXFORD LSL WOMEN |
| Opis | Ženska srajca, klasična, rahlo teliran kroj, dve očesci spredaj, dve zadaj, sedem gumbov spredaj, dva na manšetah, rezervni gumbi, vsi gumbi v barvi srajce, enostavno likanje in vzdrževanje |
| Znamka | EXPLODE |
| Barva | Siva |
| Paket | 20/1/1 |
| Neto teža | 0.25 kg |
| Tisk | Sito, Preslikač, Vez |
| Material | Cotton, Bombaž |
| Spol | Ženski, Twin model |
| Lastnosti | Enostavno vzdrževanje |
| Cut | Teliran |
| Črtna koda | 8605025640501 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 20 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.56 x 0.38 x 0.31 m |
| Teža bruto kartona | 5.92 kg |
| Volumen kartona | 0.07 m3 |
| Država izvora | Bangladeš |
| HS koda | 620630000000 |
